wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług dźwigowych

niezawodny sprzęt

wynajem podnośników koszowych, dźwigów, żurawia wraz z obsługą

profesjonalne doradztwo


O firmie

Nasza firma to blisko 30 lat doświadczenia w branży usług dźwigowych, aktualnie działamy pod nazwą USŁUGI DŹWIGOWE PIECHPOL CZESŁAW PIECHA. Siedziba naszej firmy znajduje się w Jankowicach, jednak nasze usługi skierowane są do klientów z całego Śląska.

Naszą specjalizacją są usługi żurawiami samojezdnymi. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz wysokiej klasy sprzęcie zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i konkurencyjne ceny.

Nasza propozycja skierowana jest do firm, jak również do klientów indywidualnych. Dysponujemy różnorodnymi maszynami przystosowanymi m.in. do wszelkich prac budowlanych, robót ziemnych, transportu oraz załadunku materiałów.

Świadczymy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, w związku z tym iż mamy możliwość wynajęcia sprzętu o różnorodnych parametrach i zastosowaniu.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu, ustalimy zakres prac i na tej podstawie dokonamy wyceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do współpracy.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 505 094 968

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Dysponujemy blisko 30 letnim doświadczeniem w branży usług dźwigowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Naszą specjalizacją są usługi żurawiami samojezdnymi. Ofertę usług dźwigowych kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Dysponujemy specjalistycznymi maszynami przystosowanymi m.in. do wszelkich prac budowlanych, robót ziemnych, transportu oraz załadunku materiałów.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i wymagań.